4 משחקי וידאו שאסור לפספס

אם אתם משחקים כבר תקופה במשחקי וידיאו, או רק התחלתם לשחק, יש כמה משחקי וידיאו שאולי לא שמעתם עליהם. יש שחקנים שאוהבים את המשחקים שהם מכירים כבר היטב ולא מרגישים צורך לגוון, אבל לפעמים גם המשחקים הכי טובים עלולים למצות את עצמם, אז למה בעצם לא לגוון שתחום משחקי הוידאו הוא כל-כך גדול ומכיל כל-כך הרבה משחקים מהנים ומרתקים? אספנו עבורכם כמה משחקי וידיאו, שפשוט אסור לכם לפספס!

 

לאוהבי הכדורגל – Football Manager

מדובר על משחק שיש לו סדרה של משחקים, לטובת אלה שלא מכירים אותו. סדרת המשחקים שלו היא מאוד מצליחה והגיעה להמלצות החמות ביותר שיש ברשת כיום. הסדרה של המשחקים הושקה בשנת 2006 והיא מתחדשת בכל פעם וגם מצליחה להמציא את עצמה בכל פעם מחדש.

בכל פעם סדרת משחקים מגיעה עם מגוון משחקים והטמעה של מציאות אל עולם כדורגל לתוך המשחק. המשחק החדש ביותר שהושק ב2022 מציעה לשחקנים משחק ספורט מציאותי מעולה שאפשר כיום לקבל, בכל מה שקשור גם לניהול קבצת כדורגל.

 

מלחמות – God of War

מדובר באחד מהמשחקי המלחמה המצליחים ביותר. המשחק הגיע בשנת 2022 מחוץ לפלטפורמה של הקנסולה של סוני ונחת בפלטפורמת המחשב. המשחק עצמו נחשב למאוד פופולרי וזכה להצלחה רבה. אם אתם גיימרים רציניים, כנראה שכבר שמעתם על המשחק או שיחקתם בעבר, אבל הפלטפורמה החדשה שהושקה נמצא כיום בראש רשימת המשחקים הנמכרים ביותר שאפשר למצוא היום ברשת.

 

יריות – Call of Duty: Vanguard

בשנת 2022 אפשר להכריז על מנצחת בתחום היריות: Call of Duty: Vanguard. מדובר על משחק אקשן שמשלב בתוכו יריות שאהוב מאוד על חובבי הז׳אנר. הקהל של המשחק אמר את דברו ובהחלט הכריז באופן חד משמעי על משחק זה כבין הפופולריים ביותר שהיו. המשחר משלב עלילה מעניינת ומכניקת קרב מושלמת והוא הצלחה אדירה עבור הקהל שלו.

 

מרוצים – Forza Horizon

היו לא מעט ציפיות גבוהות מהמשחק, אבל ההצלחה שלו אפילו הייתה גדולה יותר מהציפיות שלו. זה הוא משחק מרוצים אקסקלוסיבי לאקס בוקס, אבל הוא מוגדר כיום למשחק המרוצים הטוב ביותר שיש היום בשוק, ואם זה לא מספיק – אפילו בכל הזמנים. בחבילות מסוימות באקס בוקס נוכל למצוא אפילו את המשחק הזה בחינם, מה שאפילו העלה עוד יותר את הפופולריות שלו וגרם לו לכבוש את המקום הראשון בתחום משחקי המרוצים כיום.

 

לסיכום

כיום נוכל למצוא 4 משחקי וידיאו בולטים מאוד בתחום הספורט, מלחמה, יריות וגם מרוצים. משחקים אלה כבשו את קהל המעריצים שלהם ורשמו להם הצלחות גדולות השנה, בעיקר בגלל הפופולריות שלהם בעקב השחקנים. אם אתם אוהבים לגוון בתחומי המשחקים שלכם, כדאי לכם לנסות את המשחקים האלה ולהבין על מה כולם מדברים והכי חשוב – אל תפספסו משחקים ממש טובים.

משחקי וידאו

אולי תאהבו גם את:

טלפון כשר
מה הופך טלפון לכשר?

רבים מבני החברה החרדית רואים בעיסוק הטכנולוגי שלא לצרכי עבודה, פעילות הנושאת בחובה סיכון רב לפגיעה בערכים, חשיפה לתכנים הנוגדים את ההלכה היהודית וחשש להתמכרות.

קרא עוד »
מסכי מגע נקיים
איך מנקים מסכי טאצ'

כולנו משתמשים במסך טאצ' בכל יום בחיינו ולעיתים קרובות אף ביותר ממסך אחד בעל תכונה זאת. מסך זה מתאפיין בכך שאנחנו נוגעים בו כל היום,

קרא עוד »