4כלים שכל מקדם אתרים חייב להכיר

מקדם אתרים נחשב לאחד מתחומי המקצוע שדורשים מבעל המקצוע להיות בקיא בכל השינויים שנוגעים לתחום. כך שלא מעט מקדמי אתרים מוצאים את עצמם אחת לתקופה בודקים את האפשרויות החדשות שמוצעות בתחום. במאמר הנוכחי בחרנו להציג בפניכם את 4 הכלים העדכניים ביותר שכל מקדם אתרים חייב להכיר נכון לעכשיו. רוצים לדעת מהם? תקראו את השורות הבאות.

 

הכלי הראשון – WP ROCKET

בחרנו לפתוח דווקא בכלי זה מכיוון שהוא נחשב לתוסף הוורדפרס המוכר ביותר בתעשייה. יש מי שאומרים שהוא גם החשוב ביותר עבור כל העוסקים בתחום קידום אתרים אורגני. מדובר בכלי שמאפשר לשפר מאופן משמעותי את מהירות הטעינה של האתר. הרי כיום, במאה ה-21 כל גולש רוצה שהאינטרנט שלו יהיה הכי מהיר, שהכניסה לאתר והמעבר בין העמודים השונים יהיה המהיר ביותר. תדמיינו לרגע שאתם מחפשים לרכוש מוצר מסוים, אתם נכנסים בתור גולשים לאתר שלא נטען לאחר כ-10 שניות, מה הייתם עושים? כנראה עוזבים את האתר. כדי שתוכלו להימנע ממצב שכזה שיוביל לנטישה מהירה של גולשים, אתם צריכים להיעזר בכלי הנוכחי.

 

הכלי השני – ALL IN ONE

השם של הכלי הזה אומר הכול ואפשר לומר שכל מקדם אתרים חייב להכיר את הכלי המקצועי הזה. מדובר בכלי שכולל מגוון רחב של כלים תחת פלטפורמה אחת. בגלל שיש לכלי זה שימושים רבים עבור מי שעוסק בכל תחום קידום אתרים אורגני בגוגל, בחרנו להציג 2 שימושים חשובים ביותר:

 

בדיקת מיקום

באמצעות שימוש בכלי זה, תוכלו לבדוק בדיוק איפה אתם נמצאים בגוגל לביטוי מפתח מסוים. תוכלו לראות מהם השינויים שנערכו במיקום זה מאז שהעליתם את הביטוי לאתר ובמקרה הצורך, תוכלו גם להוריד את הנתונים לפי טווח זמן.

 

מעקב אחר מתחרים

כל בעל עסק רוצה לדעת מה המתחרים שלו עושים. הכלי הזה מאפשר לכל אחד לעקוב אחר אתרים של המתחרים ולערוך השוואות בעת הצורך.

 

הכלי השלישי – AHREFS

מדובר בכלי חיוני מאוד שמסייע לנתח קישורים (עניין חשוב שכל מקדם אתרים צריך). זוהי האפשרות העיקרית, בנוסף אליה תוכלו גם להיעזר בכל הנוגע לבחינה של מילות מפתח שונות שאתם רוצים לקבל. בנוסף לכך, תוכלו לבדוק רעיונות חדשים למילות מפתח שלא חשבתם עליהן עד כה.

 

כלי רביעי – SHORT PIXEL

אין יותר מעצבן מהרגע הזה שבו תמונה שאתם צריכים להעלות לאתר מסרבת לעלות (מפאת הגודל שלה). מקדמי אתרים רבים שכחו כבר מזמן מסיטואציה שכזו והם פשוט עושים שימוש ב"שורט פיקסל". הכלי מאפשר להקטין את התמונות ואת המשקל שלהן מבלי לפגוע באיכות שלהן. השימוש בתוכנה זו כרוך בתשלום של כ-5 דולר לחודש והוא שווה כל דולר.

 

סיכום

עד כה הצגנו בפניכם את 4 הכלים הבסיסיים שכל מקדם אתרים מכיר. נותר לנו לאחל לכם שימוש נוח ויעיל בהם.

בניית אתרים

אולי תאהבו גם את:

שורת חיפוש
בניית אתרים לעסקים קטנים

כבעלי עסקים תמיד טוב לחשוב כיצד להגיע לקהלים חדשים, לפתוח ערוצי שיווק נוספים וכמובן להגדיל את ההכנסות. היום כבר מובן לכולם שללא נוכחות חזקה באינטרנט

קרא עוד »