פרסום בווייז

פרסום בוויז מהווה דרך מצוינת להגדלת החשיפה לעסק, וזאת לאור האופציה של פרסום גיאוגרפי. כיצד זה מתבצע והאם זה באמת משתלם, כל הפרטים במאמר הבא.

פרסום בוויז – האם זה באמת משתלם?

בעלי עסקים, בעיקר בינונים וקטנים נאלצים להתמודד עם תחרות עזה בשנים האחרונות לאור כניסתן של הרשתות החברתיות כמו גם מנועי החיפוש, אשר נוגסים נתח משמעותי מקהל היעד שלהם. משום כך, עליהם לחשוב על דרכים יצירתיות לצורך פרסום העסק, כאשר כיום אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע זאת היא באמצעות פרסום בוויז. וויז שינתה את הדרך בה אנו נוהגים, וזאת לאור העובדה כי מדובר באפליקציה מתקדמת אשר מאפשרת להגיע לכל נקודה במהירות ותוך הכוונה. אחד הפיצ'רים המשמעותיים ביותר של וויז ביחס לאפליקציות אחרות היא המיקום, וזאת לאור העובדה כי לרוב נהגים יבקשו להגיע לבית העסק בהקלדה מהירה של שם העסק, ולאו דווקא של הרחוב. לכן, ההמלצה הגורפת של מומחים בתחום הפרסום והשיווק היא לבצע פרסום בוויז אשר יכול להגדיל בצורה משמעותית את החשיפה, לעיתים של עשרות אחוזים, בהשקעה כספית מינימלית.

פרסומת קופצת

מהי העלות של פרסום בוויז וכיצד זה מתבצע?

ע"פ איתי ורצ'יק, מומחה לבניית אתרים בעל ניסיון של שנים רבות בתחום מסביר כי פרסום בוויז יכול להתבצע באמצעות שלוש דרכים עיקריות: הופעה בתוצאות החיפוש של וויז, סיכת לוגו של בית העסק וכן באנר. למעשה, התשלום על הפרסום מתבצע רק לאחר שהנהג צפה בפרסום, והעלות עצמה היא עלות סמלית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ככל שהתקציב אותו נרצה להקדיש לטובת הפרסום בוויז יהיה גדול יותר, כך הקפי החשיפה, ועל כן מומלץ לחשוב לעומק על התקציב אותו תרצו להקדיש לטובת הדרך הפרסומית הזו, כמו גם לבדוק את האופציה החינמית של פרסום בוויז אשר מתאפשרת בזכות העיגול הכתום אשר מצוי באפליקציה ואשר מאפשר לכם להוסיף את המקום של בית העסק, כך שלמעשה אתם מקבלים חשיפה חינם מבלי להוציא כסף נוסף.

מעוניינים לקבל מידע נוסף בנוגע לפרסום בוויז? כעת יש לכם את הדרך

איתי ורצי'ק הינו מומחה לבניית אתרים אשר יכול להעניק לכם את המידע הרצוי לכם לגבי בניית אתרים, קידום אתרים וכן פרסום באמצעות וויז. חשוב לזכור כי קבלת חוות דעת מקצועית בנוגע לבית העסק שלכם כמו גם דרכי הפרסום האפקטיביות ביותר יכולות לחסוך לכם לא מעט זמן כמו גם השקעה כספית, ועל כן אם אתם מתלבטים לגבי פרסום בוויז אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם איתי באמצעות האתר הרשמי שלו בכתובת https://itayverchik.co.il, להשאיר פרטים מלאים ותוך זמן קצר איתי ישוב אליכם לקבלת פרטים נוספים וייעוץ לגבי פרסום בוויז אשר מותאם באופן מדויק לצרכים הפרסומיים של בית העסק או החברה אשר בבעלותכם.

אולי תאהבו גם את:

חברה לקידום אתרים
איך בוחרים חברה לקידום אתרים?

בעידן הדיגיטלי של היום, נוכחות חזקה באינטרנט היא חיונית לעסקים בכל הגדלים. כשמיליוני אתרים מתחרים על תשומת הלב, חיוני להשקיע באסטרטגיות קידום אתרים יעילות כדי

קרא עוד »