מהי רספונסיביות ואיך היא משפיעה על מיקום האתר בתוצאות החיפוש?

השאלה איך אפשר להצליח בעולם העסקים היא שאלה קריטית המחייבת מענה.

אם כן אין ספק כי יש הרבה מאוד דברים המשפיעים על הצלחה בעולם העסקים כמו שיווק, המוצר שלך, התפעול של העסק, ניהול החשבונות ועוד.

אך כיום ברור לכל מנהל כי אי אפשר להצליח בעולם העסקים ללא אתר אינטרנט.

שימו לב לא די בכך שיהיה לנו אתר אינטרנט אלא אנו צריכים גם להבטיח כי האתר יהיה במקומות הראשונים בגוגל.

על רקע זה חובה לציין כי הזחלן של גוגל בוחן בין היתר האם האתר שלכם רספונסיבי.

מהי רספונסיביות? זה השאלה האם אתר שלכם תומך בגלישה בסמארטפון.

אם האתר שלכם לא תומך בגלישה בסמארטפון אתם תהיו בבעיה חמורה והדירוג שלכם בגוגל יהיה נמוך ומכך אתם חייבים להימנע אם קידום אורגני בגוגל חשוב לכם.

 

מדוע כתיבת תוכן היא הכרחית לקידום אתרים?

קידום אורגני בגוגל כפי שאתם בוודאי מבינים נשען על רגליים רבות ובין היתר יש לחשוב על חווית המשתמש באתר ועל עיצוב האתר. אך בסופו של יום הדבר הכי חשוב לקידום האתר הוא כתיבת תוכן. עליכם לדעת כי כתיבת תוכן היא קריטית להצלחת הקידום והיא מהווה את הבסיס להצלחה. על רקע זה חובה לציין כי הכתיבה חשובה כל כך מכיוון שהיא זו שמשאירה את הגולש באתר וככל שהכתיבה תהיה יותר מעניינת כך הגולש יישאר יותר זמן באתר ומכיוון שגוגל בוחנת כמה זמן גולש נמצא באתר אנו יכולים להבין עד כמה זה משמעותי התוכן באתר שלכם.

 

איך אדע כי כותב התוכן שלי הוא ברמה גבוהה?

אז איך נוכל להבטיח כתיבת תוכן ברמה גבוהה בשביל קידום אורגני בגוגל איכותי? אם כן עליכם לפנות אל כתב התוכן המומחה והטוב ביותר שיש. ככל שהכתב יהיה יותר טוב כך התוכן יהיה ברמה יותר גבוהה וכך אתם תגיעו אל תוצאות מרשימות יותר. על רקע זה חובה לציין כי הדרך לבחור את הכתב הטוב ביותר היא לבחון תכנים שהוא כתב בעבר. כך נדע האם הכתב יכול לבצע את העבודה כמו שצריך או שמא עדיף לבחור כתב אחר שיהיה יותר טוב. זכרו כמה זה חשוב לבחור כתב מקצועי ולכן הבינו כי אתם צריכים להשקיע מאמצים אדירים בבחירת הכתב המוצלח והטוב ביותר.

 

ממתי צריך לחשוב על קידום אתרים?

כאשר אנו מדברים על קידום אורגני בגוגל אנו צריכים להבין כי עלינו לחשוב על הנושא הזה למן הרגע הראשון שאנו בונים את האתר. בעת הנחת היסודות לבניית האתר אתם צריכים כבר לחשוב על קידום אתרים והדרך החכמה ביותר לעשות זאת היא לפנות אל מקדם אתרים שיסייע לכם בנושא זה וייקח בעלות על קידום האתר בעת בניית האתר.

 

גוגל

אולי תאהבו גם את:

איש דיגיטל
קידום אתרים לוקאלי

אתם מתלבטים איך תוכלו לקדם את העסק שלכם? איך תופיעו גם אתם על המפה שגוגל פותח בתוצאות החיפוש? אם כך, כדאי שתדעו: קידום אתרים לוקאלי

קרא עוד »